+48 502 344 800

+48 600 888 333

Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2020 | Odkurzacze centralne, klimatyzacja i rekuperacja Szczecin

Dodano: 03 sie 2020


Zapraszamy na kolejne Targi Nieruchomości, Budowlane i Wyposażenia Wnętrz – HOME ARENA 2020,

które odbędą się 21-22 marca 2020 roku w hali widowiskowo sportowej Netto Arena przy ulicy Szafera w Szczecinie w godzinach 10:00-17:00.

Będzie to największa prezentacja oferty zachodniopomorskiego rynku nieruchomości skierowana do osób poszukujących mieszkań, domów, inspiracji budowlanych, nowych technologii, materiałów i produktów związanych z budową oraz wyposażenia wnętrz.
Tradycyjnie z okazji targów wystawcy przygotowali specjalne oferty i promocje dla nowych klientów.

Na targach wystąpią deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe i pośrednicy nieruchomości z ofertą nowych, gotowych i planowanych inwestycji mieszkaniowych oraz nieruchomości z rynku wtórnego, a także firmy oferujące budowę domów jednorodzinnych. Nie zabraknie również ofert kredytów oraz ofert urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania. Gości odwiedzający targi w podjęciu decyzji i załatwieniu formalności wspomagać będą eksperci nieruchomości i finansów, radca prawni, rzeczoznawcy majątkowi i architekci.

Targi dają również okazją do skorzystania z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie spraw związanych z tematyką mieszkaniową. Będzie też okazja do bezpłatnego zaoferowania własnej oferty mieszkaniowej na specjalnych tablicach ogłoszeniowych.

Nie zabraknie cieszących się wielką popularnością warsztatów:
– renowacji mebli,
– szycia.

Okazją będzie możliwość udziału w bezpłatnych szkoleniach:
– Budowa domów Pasywnych,
– Fotowoltanika,
– Wykorzystanie dotacji unijnych,
– Prezentacja aplikacji do projektowania domów koordynującej branże i inwestorów.

Strefa dobrej zabawy dla dzieci
Jak zawsze pamiętamy o odwiedzających targi rodziców z dziećmi. Dla nich tworzymy
STREFY DOBREJ ZABAWY.
Przygotowaliśmy w nich wiele niesamowitych zabaw i atrakcji.
W programie między innymi:
– Mały Projektant – warsztat prowadzony w formie otwartej, dzieci będą mogły zaprojektować na kartach całą powierzchnię wymarzonego przez nich domu.
– Kolorowy Dom i Okolica- konstruowanie kolorowych styropianowych makiet
– Zabawy Manualne- budowanie domów z klocków
– Zabawy Sportowe – zabawy sportowe prowadzone przez trenerów KanGO! Tenisowe Maluszki oraz Smart Tennis przy użyciu sprzętu tenisowego używanego na zajęciach: rzuty
do celu, zabawa z chustą klanza.
– Magiczny Zamek – zabawy dla najmłodszych na dmuchanym zamku.
Poza tym nie zabraknie energicznych animacji ruchowych, twórczej zabawy z kredkami.
MAŁY INŻYNIER zaprasza wszystkich młodych naukowców do wspólnego eksperymentowania! Nie straszne nam kolby, probówki i pipety, gdy wkroczymy do wspaniałego laboratorium Małego Inżyniera!
Czy naukowiec może zostać detektywem? Ależ oczywiście! Przygotujemy zaszyfrowane wiadomości, sprawdzimy czy można pisać prądem i zrobimy wspinającego się detektywa!
Dla najmłodszych przygotowaliśmy specjalny kącik!
Znajdziesz tu m.in. kolorowanki dla prawdziwych detektywów oraz matę z klockami.

Wydarzenie objęli swoim patronatem honorowym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego i Prezydenta Miasta Szczecin oraz medialnym Radio ESKA i portal Infoludek.pl.
Serdecznie Zapraszamy !!!

© 2020 Odkurzam.pl BHROLL. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin