+48 502 344 800

+48 600 888 333

Oferta instalacji SCO

 

Co oferujemy?

Nasze ponad 15 letnie doświadczenie oraz ponad tysiąc kilkaset instalacji to gwarancja sprawnego oraz niezawodnego zainstalowania systemu centralnego odkurzania w Twoim mieszkaniu, domu, kamienicy, rezydencji, pensjonacie czy firmie.

 

Dlaczego my?

Sposób wykonania instalacji ma kluczowe znaczenie dla późniejszego jej działania, dlatego ważne jest abyś zlecił usługę doświadczonej ekipie. Przestrzeganie pewnych zasad podczas projektowania oraz budowy umożliwia późniejsze optymalne wykorzystania potencjału odkurzacza oraz umożliwi bezawaryjną pracę przez wiele lat.

 

Ile trwa instalacja?

Staramy się aby instalacja była szybka  i nieuciążliwa (zwykle wystarczy 1 dzień). Miejsce instalacji pozostawiamy w stanie takim w jakim je zastaliśmy. Do naszej pracy używamy najlepszego dostępnego sprzętu, gdy wiercimy lub tniemy używamy oczywiście odkurzacza.
Po naszej pracy nie zauważysz praktycznie naszej obecności poza drobnymi szczegółami takimi jak estetyczne gniazda SCO w ścianach czy podłogach.

 

Gdzie działamy?

Siedzibą naszej działalności jest Szczecin, działamy na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego i nie tylko… właściwie jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce na mapie Świata, wszystko pod warunkiem opłacalności przedsięwzięcia.

 

Instalacja w każdym budynku

Najlepszym etapem budowy na rozpoczęcia prac instalacji systemu centralnego odkurzania jest stan zamknięty, jednak możliwe jest wykonanie systemu nawet po pracach tynkarskich a nawet w użytkowanym budynku.

Najlepszym etapem budowy na rozpoczęcia prac jest stan zamknięty, przed wszystkimi innymi instalacjami. Elektrykom czy hydraulikom jest znacznie łatwiej omijać rury SCO i nie skutkuje to praktycznie żadnymi stratami, natomiast zagmatwana instalacja ssąca z wieloma zakrętami i załamaniami znacznie obniża wydajność systemu. Możliwe jest jednak wykonanie systemu nawet po pracach tynkarskich. Tu ważna jest wiedza i doświadczenie firmy instalacyjnej.

Jednostkę centralną najczęściej lokuje się w garażu, piwnicy czy pomieszczeniu gospodarczym. Konieczna jest możliwość poprowadzenia instalacji wylotowej jak najkrótszą drogą (do 3 m). Jeżeli nie ma takiej możliwości, należy zwiększyć średnicę wylotu do 750 mm.

 

 

Rozmieszczenie gniazd ssących

Rozmieszczenie gniazd ssących powinno umożliwiać dotarcie do wszystkich odkurzanych powierzchni (włączając meble, schody, zasłony…) bez konieczności omijania przeszkód, np. przechodzenia z wężem ponad łóżkiem.

Gniazdo przeznaczone do sprzątania samochodu warto ulokować w pobliżu bramy garażowej, tak, żeby móc odkurzać po wyjechaniu samochodem na zewnątrz.

Zazwyczaj stosuje się wąż o długości 9m (dostępne również 7.5m, 10.5m i 12m, jednak spadki podciśnienia na długich wężach są znaczne). Gniazda nie powinny znajdować się za drzwiami, w spocznikach schodów. Idealne są korytarze, dolne części klatek schodowych (schody najwygodniej odkurza się z dołu w górę).

© 2020 Odkurzam.pl BHROLL. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin