+48 502 344 800

+48 600 888 333

Rekuperacja – profesjonalne rekuperacje, montaż Szczecin i okolice

 

Co oferujemy?

Nasze wieloletnie doświadczenie przy instalacjach odkurzacza centralnego pozwoliło nam rozszerzyć działalność o montaż rekuperacji.

 

Dlaczego my?

Sposób wykonania instalacji rekuperacji ma ogromne znaczenie dla późniejszego jej działania, dlatego bardzo ważne jest abyś zlecił usługę kompetentnej ekipie.

Współpracujemy z firmą ECOLOGIC , która wykonuje dla nas projekt systemu wentylacji, a następnie czuwa nad jak najlepszym wykonaniem instalacji. Profesjonalizm i wieloletnia praktyka firmy ECOLOGIC w zakresie instalacji wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) oraz ścisła współpraca z firmami dostarczającymi produkty (rekuperatory), gwarantuje zawsze bardzo wysoki poziom usług.


Montaż rekuperacji – ile trwa?

Staramy się aby montaż rekuperacji był szybki i nieuciążliwy, a miejsce instalacji pozostawiamy w stanie takim w jakim je zastaliśmy.

Pracę dzielimy na dwa etapy:

  • I etap – to rozłożenie kanałów rekuperacji – od 3 do 5 dni.
  • II etap – to montaż i uruchomienie rekuperatora – do 2 dni.

Gdzie działamy? – Montaż rekuperacji w Szczecinie i okolicach

 

Siedzibą naszej działalności jest Szczecin, działamy na terenie całego województwa Zachodniopomorskiego i nie tylko… właściwie jesteśmy w stanie dojechać w dowolne miejsce na mapie Świata, wszystko pod warunkiem opłacalności przedsięwzięcia 🙂


Montaż rekuperacji w każdym budynku.

 

Najlepszym etapem budowy na rozpoczęcia prac instalacji systemu mechanicznej wentylacji  jest stan zamknięty, jednak możliwe jest wykonanie systemu również po pracach tynkarskich, a nawet w użytkowanym budynku. Tu ważna jest wiedza i doświadczenie firmy instalacyjnej.

© 2020 Odkurzam.pl BHROLL. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin