+48 502 344 800

+48 600 888 333

System Retraflex

 

Retraflex to rewolucyjny system chowanego węża nowej generacji pozwalający ukryć w ścianie nawet do 18 metrów węża (dostępne są węże 9,12,15 i 18 metrowe), który jest dostępny w każdej chwili. Co więcej po zakończonym sprzątaniu wąż sam schowa się do instalacji. Dzieje się tak gdyż napędza go potężna siła ssąca wytwarzana przez odkurzacze centralne Cyclo Vac!
Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał zmagać się z przenoszeniem i magazynowaniem niewygodnego zwoju węża ssącego w szafie lub garderobie!
Wąż ssący jest przechowywany w rurociągu , znajdującym się wewnątrz ściany, pod posadzką lub w suficie. Instalację taką oczywiście wykonuje się wcześniej na etapie budowy budynku lub podczas jego remontu.
Nowej generacji system chowanego węża Retraflex przystosowany jest do montażu w budynkach murowanych, dzięki czemu jego montaż jest jeszcze prostszy, a cała konstrukcja jeszcze bardziej niezawodna!

 

 

Jedno gniazdo ssące Retraflex z wężem 18-metrowym pozwala na posprzątanie co najmniej 250m2 powierzchni.

Sam wąż ssący jest bardzo lekki, elastyczny i odporny na zagniecenia a specjalny pokrowiec którym jest pokryty chroni przed uszkodzeniem samego węża, a także uszkodzeniem i porysowaniem nim mebli, schodów, podłóg itp.

Po zakończonym sprzątaniu wystarczy odczepić rękojeść, zwolnić obrotową dźwignię i zassać wąż z powrotem do instalacji po czym możemy przejść do następnego gniazda i powtórzyć całą operację. Podciśnienie wytwarzane przez jednostkę centralną w trakcie zasysania węża do instalacji czyści także pokrowiec węża, dzięki czemu unika się jego zabrudzenia.

Ojczyzną systemów centralnego odkurzania są Stany Zjednoczone i Kanada. Tam też 15 lat temu został zamontowany po raz pierwszy system chowanego węża współpracujący z odkurzaczem centralnym. Do dzisiaj korzystają już z niego miliony zadowolonych użytkowników na całym świecie. System Retraflex rozwija technologię systemów chowanego węża i jest w całości produkowany w Kanadzie.

Retraflex to już kolejna, udoskonalona generacja systemu chowanego węża, która oferuje jeszcze większe możliwości, a także poprawioną estetykę wyglądu i funkcjonalność samego gniazda ssącego.


Krótki film wyjaśniający zasady działania systemu.

 

Nigdy więcej nie będziesz musiał nosić niewygodnego zwoju z wężem ssącym i składować go w szafie. Wąż chowa się w ścianę automatycznie!

Instalacja systemu Retraflex może być z łatwością przeprowadzona podczas budowy domu lub remontu domu istniejącego. W celu zasięgnięcia dodatkowych informacji na temat kosztów montażu wejdź w zakładkę katalog produktów.

© 2020 Odkurzam.pl BHROLL. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin